Polish English German Ukrainian

Kontakt

Monika Piasecka

Ul. Wąwolnicka 4 lok.22
04-023 Warszawa
( wejście od podwórza , parter)

Tel: 518-700-156

e-mail: kontakt@najlepszaksiegowa.com


Imie i nazwisko
Adres email
Telefon kontaktowy
Tresc wiadomosci
Przepisz rachunkowość Warszawa zmień
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez NajlepszaksIegowa.com Sp. z o.o. w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. W przeciwnym razie prosimy o kontakt telefoniczny.

Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@najlepszaksiegowa.com spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Więcej informacji dostępne TUTAJ.

Gwarancja

Dajemy Państwu  pełną gwarancję bezpieczeństwa na podejmowane decyzje podatkowe na okres 6 lat w przypadku Urzędów Skarbowych i okres 10 lat w przypadku ZUS.

Polityka prywatności

Kontakt

Liczba odwiedzin

017311

księgowa Warszawa, rachunkowość Warszawa, usługi rachunkowe Warszawa, usługi księgowe Warszawa, rozliczenie PIT Warszawa, prowadzenie księgowości Warszawa, konsultacje księgowa Warszawa

Copyright 2020 © Najlepsza KsięgowaProjekt i wykonanie  usługi rachunkowe Warszawa Migan

Zamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.


test