Polish English German Ukrainian

O mnie

Awesome Image

NajlepszaKsięgowa.com działa na rynku od 2014 roku. Udało nam się zdobyć zaufanie i szacunek wielu klientów.  Ci, którzy zdecydowali się powierzyć nam swoje sprawy finansowo – podatkowe mogą liczyć na profesjonalne doradztwo w kwestiach kadrowych czy gospodarczych.

Do klienta zawsze podchodzimy indywidualnie, starając się zrozumieć jego potrzeby, dbamy o jego interesy tak jak o swoje. Na jego firmę patrzymy kompleksowo, analizujemy sytuację finansową, a zespół wykwalifikowanych osób każdego dnia czuwa nad zoptymalizowaniem zysków, obniżeniem podatków i kosztów. Nie boimy się wyzwań. Wszelkim problemom stawiamy efektywnie czoła.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie obsługując go w sposób najbardziej dla Niego wygodny. Jesteśmy elastyczni, pracujemy on-line, w nieprzewidzianych wypadkach poczekamy na faktury, zrobimy korekty.

Zapewniamy rzetelną obsługę naszych Kontrahentów, ponieważ posiadamy stosowne uprawnienia oraz bogate doświadczenie zawodowe wynikające z długoletniej pracy w działach księgowości różnych podmiotów gospodarczych oraz biur rachunkowych i audytorskich. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, wysoki standard świadczonych usług, terminowość, dokładność oraz pełną poufność. 

Zaufaj mojemu wieloletniemu doświadczeniu w branży księgowej

W ofercie naszych usług znajduje się:

  • PROWADZENIE PEŁNEJ KSIĘGOWOŚCI
  • PROWADZENIE MAŁEJ KSIĘGOWOŚCI
  • PROWADZENIE RYCZAŁTU EWIDENCJONOWANEGO, KARTY
  • ROZLICZANIE SPRAW PŁACOWYCH ORAZ KADROWYCH
  • REPREZENTOWANIE W URZĘDACH SKARBOWYCH I ZUS
  • ANALIZY FINANSOWO-KSIEGOWE I SPRAWOZDAWCZE
  • USŁUGI KSIĘGOWE ON-LINE

Nasze biuro rachunkowe oferuje kompleksowy zakres usług księgowych.

Rozliczamy wszystkie rodzaje działalności:

  • osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą;
  • spółki jawne, komandytowe, spółki partnerskie, spółki cywilne;
  • fundacje, stowarzyszenia.

Współpracę z Klientem rozpoczynamy od określenia potrzeb w zakresie prowadzenia księgowości oraz obsługi kadrowo – płacowej, omówienia zasad współpracy oraz przekazywania dokumentacji, podpisania umowy cywilnoprawnej podlegającej zgłoszeniu we właściwym urzędzie skarbowym.

Od dnia rozpoczęcia działalności podlegamy obowiązkowemu ubezpieczeniu OC z tytułu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz wykonywania czynności doradztwa podatkowego i wykonywania usług audytorskich.
 

Gwarancja

Dajemy Państwu  pełną gwarancję bezpieczeństwa na podejmowane decyzje podatkowe na okres 6 lat w przypadku Urzędów Skarbowych i okres 10 lat w przypadku ZUS.

Polityka prywatności

Kontakt

Liczba odwiedzin

017310

księgowa Warszawa, rachunkowość Warszawa, usługi rachunkowe Warszawa, usługi księgowe Warszawa, rozliczenie PIT Warszawa, prowadzenie księgowości Warszawa, konsultacje księgowa Warszawa

Copyright 2020 © Najlepsza KsięgowaProjekt i wykonanie  rachunkowość Warszawa Migan

Zamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.


test